Головна » 2016 » Квітень » 18 » Зустріч з воїном АТО Рачинським Борисом Леонідовичем в Тетильківському НВК
07:01
Зустріч з воїном АТО Рачинським Борисом Леонідовичем в Тетильківському НВК

Зустріч з воїном АТО 
Рачинським Борисом Леонідовичем 
в Тетильківському НВК


Сьогодні тисячі патріотів нашої держави знаходяться на Сході країни, на передовій, захищаючи свободу, незалежність та територіальну цілісність України.

З метою виховання в учнів патріотизму, шанобливого ставлення до рідної країни, гордості за наших захисників Вітчизни, відбулася зустріч з односельцем-учасником бойових дій в зоні АТО - Рачинським Борисом Леонідовичем.

З почуттям гордості він пройшовся шкільним коридором,згадав чудові шкільні роки,завітав до свого рідного класу. Згодом в актовій залі відбулася зустріч учнів-майбутніх захисників Вітчизни з учасником АТО.
Не приховуючи хвилювання привітали воїна директор Галаган М.К. та учні закладу з словами : 

«Мій любий солдате,кажу я до тебе,

З подякою від щирого серця,

Що маю сьогодні я мирнеє небо,

Й надію ,що лихо минеться…

Відповідаючи на запитання учнів, Борис Леонідович намагався у доступній формі розповісти їм про життя на війні, допомогу волонтерів, солдатську єдність, братство, військові будні, і про все те, що цікавило дітей. Особливо учнів зацікавила нагорода, яка виблискувала на грудях героя за мужність та відвагу.

Від імені бійців воїн щиро подякував волонтерам, батькам, вчителям,учням за смачну домашню випічку, моральну підтримку своїми листами, малюнками, оберегами, яка є надзвичайно важливою для воїнів!

На пам`ять про зустріч Борис Леонідович подарував прапор,який підписали його побратими.

Темні часи пройдуть. Буде колоситися хліб. Будуть сміятися діти. Буде жити Україна. Слава Україні!Категорія: Тетильківський НВК | Переглядів: 124 | Додав: User | Рейтинг: 3.0/2
Всього коментарів: 0
avatar