Головна » 2016 » Грудень » 2 » Свято для дітей з особливими освітніми потребами "Повір у себе"
09:56
Свято для дітей з особливими освітніми потребами "Повір у себе"

1 грудня у районному будинку культури відбулося свято для дітей з особливими потребами " Повір у себе!", у якому взяли участь 149 дітей. Цей щорічний фестиваль організували працівники районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно з колективом  районного будинку культури, який представив концертну програму, та центром позашкільної роботи і районною організацією Товариства Червоного Хреста.  Організатори створили чудову виставку творчих робіт, в якій взяли участь 70 дітей з особливими потребами. Їхні таланти вражають! На стендах виставки багато малюнків, аплікацій, вишивок і виробів, плетених з бісеру, навіть випалені картини.

Зі щирими побажаннями до учасників свята  звернулись начальник відділу освіти, молоді та спорту Шумської РДА І. М.Панчук та міський голова В.Є.Плетюк, після чого дітям вручили подарунки.

Море позитивних емоцій отримали діти від влаштованих для них фотосесії та вистави «Бармалей» Рівненського академічного театру ляльок. Чудову атмосферу створили учасники концерту «Люблю життя я…», в якому взяли участь таланти Шумщини. Потішив своїми запальними танцями зразковий художній ансамбль «Тополина», а хорошою музикою «почастували» М.Янчишина та В.Листодадська, О.Мороз та І.Мороз, Б.Золотун та О.Лістовський. Майстерно виконали сценку «Добро і зло» Б.Золотун та К.Панасюк. Багато теплих слів було сказано ведучими Ю.Панасюк та О.Горбатюк.Категорія: Методичний кабінет | Переглядів: 109 | Додав: User | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar